گواهی بیمه آتش سوزی و زلزله منازل مسکونی طرح ودیعه گذاری

بـه منظور گسترش فرهنگ بیمه در اقشار مخـتلف جامعه و همـچنین تـعمیم پوشش های بیمه ای برای عموم مردم ایران ، شرکت بیمه پاسارگاد برای نخستین بار در کشـور بیمه آتش سوزی و زلزله منازل مسکونی ” طرح ودیعه گذاری ” را ارائه می نماید. در این طرح ساختمان، تاسیسات و همچنین لوازم و اثاثیه منزل مسکونی در مقابل خطرات آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و زلزله به مدت ۵ سال تحت پوشش بیمه قرار می گیرد.

ویژگی های خاص بیمه نامه :

  • پوشش های متنوع و مطابق با میزان ودیعه و نیاز شما
  • صدور بیمه نامه در کمتر از یک دقیقه در محل کار یا منزل شما
  • دریافت ودیعه قابل استرداد در هر زمان
  • افزایش سالانه ۵ درصد به مبلغ سرمایه بیمه بدون دریافت وجه (در صورت عدم خسارت)
  • صرفه جویی در وقت و هزینه
  • ۵ سال پوشش کامل با صدور یک بیمه نامه
  • قابل تمدید برای یک دورۀ ۵ سالۀ دیگر

 

شرکت بیمه پاسارگاد بر اساس شرایط عمومی بیمه آتش سوزی مصوب شورای عالی بیمه متعهد می شود خساراتی را که به علت وقوع خطرات ناشی از آتش سوزی، انفجار، صاعقه و زلزله به محل مورد بیمه وارد می آید را در ازای دریافت ودیعه، جبران نماید. این بیمه نامه منطبق با درآمد و نیاز عموم مردم طراحی و عرضه شده است و به منظور سهولت در تهیه آن صرفاً با یک تماس تلفنی در محل کار و یا منزل شما قابل ابتیاع است.
در طول مدت ۵ سال اعتبار این بیمه نامه در ازای واگذاری ودیعه به میزان ۱۰۰تا ۴۰۰ هزار تومان ، ساختمان و اثاثیه منزل شما به میزان ۲۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان تحت پوشش قرار می گیرد. همچنین اعتبار این بیمه نامه برای یک دوره پنج ساله دیگر قابل تمدید است و در صورت نداشتن خسارت بدون هزینه هر ساله مبلغ سرمایه بیمه ۵ درصد افزایش می یابد.
همچنین در صورت درخواست فرد ، وجه ودیعه تا یک سال از تاریخ صدور بیمه نامه معادل ۹۰ درصد مبلغ ودیعه و بعد از گذشت یک سال از تاریخ صدور بیمه نامه معادل ۱۰۰درصد مبلغ ودیعه قابل استرداد است و بیمه نامه از تاریخ استرداد وجه فسخ می شود.

شرح

گروه الف

گروه ب

گروه ج

گروه د

سرمایه بیمه-ساختمان و تاسیسات (ریال)

۰۰۰ر۰۰۰ر۲۰۰

۰۰۰ر۰۰۰ر۴۰۰

۰۰۰ر۰۰۰ر۶۰۰

۰۰۰ر۰۰۰ر۸۰۰

سرمایه بیمه- اثاثیه (ریال)

۰۰۰ر۰۰۰ر۵۰

۰۰۰ر۰۰۰ر۱۰۰

۰۰۰ر۰۰۰ر۱۵۰

۰۰۰ر۰۰۰ر۲۰۰

مبلغ ودیعه (ریال)

۰۰۰ر۰۰۰ر۱

۰۰۰ر۰۰۰ر۲

۰۰۰ر۰۰۰ر۳

۰۰۰ر۰۰۰ر۴

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.