پذیرش دانشجویان جدید درمرحله تکمیل بیمه ایران

مرکز آموزش علمی کاربردی بیمه ایران ، بنا به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور ، به منظور تکمیل ظریفت مهر و بهمن 95 در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد .
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران ، این مرکز در مرحله تکمیل ظرفیت در مقطع کاردانی در رشته های حسابداری شرکت های بیمه ( به طور انحصاری ) ، امور بیمه ، حسابداری دولتی ، حسابداری مالی و مدیریت کسب و کار و نیز در مقطع کارشناسی در رشته های مدیریت بیمه گرایش اموال و اشخاص، حقوق بیمه و بازاریابی بیمه تعداد محدودی دانشجو می پذیرد .
بنا به اعلام معاون آموزشی و اجرایی این مرکز ، متقاضیان می توانند برای ثبت نام به صورت حضوری تا تاریخ 19 آبان ماه ( روزهای شنبه تا چهارشنبه ، از ساعت 9 الی 17) به مرکز آموزش علمی کاربردی بیمه ایران به نشانی خیابان شریعتی ، بالاتر از خیابان شهید مطهری ، انتهای خیابان شکرآبی ، جنب مدرسه سلام پلاک 83 مراجعه کنند یا در صورت نیاز با شماره های تلفن 88409297 – 88409347 و 88439737 تماس بگیرند .
گفتنی است ، مرکز آموزش علمی کاربردی بیمه ایران ، تنها مرکز تخصصی آموزش بیمه در کشور است که از سال 1389 ، براساسمجوز مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری دارای مجوز پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی است .

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.