راه اندازی دفاتر بیمه دانا در کربلا

جلسه هماهنگی بیمه زائران اربعین حسینی با حضور جواد ناصریان، معاون وزیر کشور؛ حمیدرضا گودرزی، سخنگوی ستاد اربعین حسینی؛ بیژن صادق، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا؛ داود حسینی؛ معاون فنی بیمه های اشخاص و جمعی از مدیران وزارت کشور و بیمه دانا برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی و پیش بینی مسائل و مشکلاتی که طی سال های گذشته زائران حسینی با آن روبرو بوده اند، مقرر شد با رفع موانع پیش رو، اقدامات اساسی در جهت بهبود ارائه خدمات به زائران انجام شود.
گفتنی است، در این جلسه مسئولان بر شیوه های اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم تأکید داشتند و مقرر شد جهت رفاه حال زائران، بیمه دانا با کمک سایر دست اندرکاران این مراسم جهانی نیروهایی را در مراکز درمانی کشور عراق جهت انجام امور درمانی زائران مستقر کند تا در صورت مواجهه زائران با شرایط غیرقابل پیش بینی بتوانند اقدامات معمول را به عمل آورند.
بر اساس این گزارش، بیژن صادق، مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به راه اندازی دفاتر خدمات رسانی بیمه دانا در کشور عراق گفت: در حال حاضر دفاتر بیمه دانا در شهرهای کربلا، کاظمین و نجف راه اندازی شده است که طی روزهای آینده دفاتری در شهرهای حله و کوت نیز ایجاد خواهد شد.
وی خاطرنشان شد: در حال حاضر در استان هایی که سرکنسولگری عراق فعال است شعب بیمه دانا خدمات بیمه ای به زائران ارائه می کنند.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.